GREEN POWER

Karalahana, Ispanak, Marul, Maydanoz, Salatalık, Elma, Limon, Zencefil

Klorofil kaynağı yeşil yapraklı sebzelerden oluşan Green Power, vücudu arındırır, temizler,hücreleri besler. Daha parlak ve sağlıklı bir cilt, daha kuvvetli bir bağışıklık sistemi, alkali bir beden için yeşil yapraklı sebzeleri bolca tüketmek sağlığınız için oldukça önemlidir.

Karalahana: C vitamini açısından zengin bir kaynaktır. En iyi antioksidan olarak C vitamini, erken yaşlanmanın temel nedenlerinden biri olan vücudunuzdaki serbest radikalleri azaltır. Güçlü antioksidanlarla doludur, iltihap söktürücüdür. Toksinlerden vücudu arındırır.

Ispanak: Demir kaynağı ıspanak,hafızayı güçlendirici,kansızlığı önleyici folik asit içerir. Klorofil, A ve C vitaminleri, kalsiyum, protein ve potasyum açısından da zengindir.

Marul: B1 ve B 12 vitaminlerini içeren marul, özellikle K ve  A vitamini açısından çok zengin bir besin kaynağıdır. Potasyum ve manganez açısından da zengindir. Cilde çok iyi gelir,antioksidandır.

Maydanoz: İdrar söktürücü, ödem atmaya yardımcı, C vitamini açısından zengin, böbrekleri temizleyen, antioksidan yüklü faydalı bir sebzedir.

Salatalık: Cildimiz için gerekli olan nem kaynağıdır. Yüksek miktarda su K ve Cvitamini içerir.Sindirim sistemini rahatlatır, kabızlığa iyi gelir.

Zencefil: Dolaşımı hızlandırıcı, kusma ve mide bulantısını önleyici, iltihap sökücü, şifa kaynağı bir bitkidir.

Elma:Vücudu toksik maddelerden arındırması, cildin yaşlanmasını geciktirir.Zayıflama, kilo verme ve kolesterolü düşürmede etkilidir. Sindirim sistemine rahatlatır, kolestrol değerlerini düşürmeye yardımcıdır.

Limon: Alkali bir besin olan limon, C vitamini deposudur. Karaciğeri temizler, yağ yakımını arttırır, vücudun ph’ını yükseltir.