SLIM FIT

Ispanak, Semizotu, Kereviz Sapı, Salatalık, Elma, Limon

Vücutta detoks etkisi sağlar, vitamin ve mineraller içerir, bağışıklığı kuvvetlendirir.

Ispanak: Demir kaynağı ıspanak, hafızayı güçlendirici, kansızlığı önleyici folik asit içerir. Klorofil, A ve C vitaminleri, kalsiyum, protein ve potasyum açısından da zengindir.

Semizotu: Omega 3 içeren semizotu, pek çok faydalı vitamin ve mineral içerir. Kalp sağlığı için faydalıdır. Kilo vermeye yardımcıdır. A ve C vitamini içeriği ile yüksek antioksidan etkiye sahiptir. Cilde faydalıdır.

Kereviz Sapı: Kan basıncını düşürür, K vitamini, kalsiyum ve magnezyum kaynağıdır, kemik sağlığına faydalıdır. Vücuttan suyu atmaya yardımcıdır. Kanı toksinlerden ve zararlı yağlardan temizler, cilde iyi gelir.

Salatalık: Cildimiz için gerekli olan nem kaynağıdır. Yüksek miktarda su K ve C vitamini içerir. Sindirim sistemini rahatlatır, kabızlığa iyi gelir.

Elma: Vücudu toksik maddelerden arındırması, cildin yaşlanmasını geciktirir. Zayıflama, kilo verme ve kolesterolü düşürmede etkilidir. Sindirim sistemine rahatlatır, kolestrol değerlerini düşürmeye yardımcıdır.

Limon: Alkali bir besin olan limon, C vitamini deposudur. Karaciğeri temizler, yağ yakımını arttırır, vücudun ph’ını yükseltir.