SPIRULINA SHOT

Spirulina, Elma, Limon, Zencefil / 50 Ml

Bilimsel çevrelerce son yıllarda keşfedilen en şifalı bitkilerden biri olarak kabul edilen spirulina süper besini ile güne enerjik başlamak isteyenlere.

Spirulina: Spirulina bir yosun türüdür. İçeriğindeki besin miktarının çok çeşitli olması, protein,mineral açısından zengindir. İçeriğindeki tüm bu fayları mineraller vücutta emilim miktarını %90’lara kadar çıkarır dolayısıyla vücut direncini arttır, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Vücutta biriken toksinlerden arınmayı sağlar. Sporcuların kas gelişimini destekler. Saç dökülmesine iyi gelir. Kilo kontrolünde etkilidir. B12 kaynağıdır. Çok yüksek derecede klorofil içerir. Doğada nadiren bulunan yağ asidi GLA sayesinde kalp hastalıklarının önlenmesinde ve kolestrolün düşürülmesinde etkilidir.

Elma: Vücudu toksik maddelerden arındırması, cildin yaşlanmasını geciktirir. Zayıflama, kilo verme ve kolesterolü düşürmede etkilidir. Sindirim sistemine rahatlatır, kolestrol değerlerini düşürmeye yardımcıdır.

Limon: Alkali bir besin olan limon, C vitamini deposudur. Karaciğeri temizler, yağ yakımını arttırır,vücudun ph’ını yükseltir.

Zencefil: Dolaşımı hızlandırıcı, kusma ve mide bulantısını önleyici, iltihap sökücü, şifa kaynağı bir bitkidir.