YAYARAW

Soğuk sıkım sebze meyve suları, smoothieler ve smoothie kaseleri, glutensiz, rafine şekersiz transyağ ve  hayvansal ürün içermeyen, raw (ham) atıştırmalıklar,  tatlılar ve salatalardan oluşan seçeneklerimizle mutfağımızda hazırladığımız herşeyde butik olmak, nicelikten çok niteliğe önem verererek, sizlere özel lezzetler hazırlamak bizim en önemli motivasyonumuz.

  • Ürünlerimizi ve menümüzü mevsime göre çeşitlendirip, değiştirirken sebze ve meyveleri mevsiminde tüketiyoruz.Yazın şeftali ve çilekle  süslenen chia pudingi kışın antioksidan kaynağı nar ile süslüyoruz. Web sitemizden ve instagram hesabımızdan güncelenen menümüzü takip edebilirsiniz.
  • Mutfağımızda kullandığımız süper besin takviyeleri; spirulina, maca, matcha, kenevir protein tozu, hindistancevizi yağı, ham kakao ürünleri tamamen sertifikalı organik ürünlerdir.
  • Soğuk sıkım içeceklerimiz sadece sağlıklı cam şişelerdedir. Sebze ve meyvelerin vitamin değerlerini koruyabilmek için soğuk sıkım içeceklerimizi şehir dışına göndermiyoruz.
  • Bıçak darbesi almadan lif ve posalarından ayırılan sebze meyve sularını en yüksek vitamin değerleriyle tüketebilmek için hazırladıktan sonra buzdolabında saklayıp en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.
  • Raw yani ham atıştırmalıklarımızdan bir kısmını dehidratör adını verdiğimiz özel bir fırında 40-45 dereceyi geçmeden kurutarak hazırlıyoruz.